Everything in our hands

Wszystko o wszystkim, tematy o tematach, Wszystko o tematach.


#1 2013-08-06 07:01:45

HakuVio

Administrator

Punktów :   

Czy życie ma sens?

W końcu każdy z nas dochodzi do tego etapu w życiu, czy to przy szczęśliwych chwilach, czy tych najokropniejszych, zadajemy sobie pytanie: "Cholera czy moje życie ma sens?!"

No cóż każde życie ma sens, ale każdy wybiera swoją drogę, nic nie jest proste, trzeba iść przed siebie, to jest sens, sensem życie jest iście na przód, ale czy to nie jest równoznaczne ze śmiercią? Więc co to za różnicy, czy osiągniemy sukces, czy porażkę, czy będziemy mieli kochającą rodzinę czy wręcz przeciwnie, czy znajdziemy Kobietę/Mężczyznę który/a będzie nas Kochać czy może który/a będzie nas zdradzać, tego nie wiemy, nic nie możemy przewidzieć, ale jedno jest pewne wszyscy skończymy w ten sam sposób.

Ale tu nie chodzi o pesymistyczne podejście, każdy Cierpi i każdy może być SZCZĘŚLIWY, chodzi o to żeby iść przed siebie i CIESZYĆ SIĘ KAŻDĄ CHWILĄ, zapominać o zdradach, wybaczać, kochać, szanować, pokazywać co tak na prawdę jest ważne w naszym życiu. Bo jeżeli będziemy się przejmować drobiazgami czyż nie skończymy jak Don Kichot walcząc z wiatrakami? No widzisz sam/a, nigdy nic nie wiedomo, życie zaskakuje nas na każdym kroku, możemy przewidzieć ruch, ale nie możemy go powstrzymać, możemy żyć ale musimy umrzeć, więc trzeba się cieszyć każdą nawet Tą najdrobniejszą chwilą, czy to dniami, tygodniami, miesiącami, latami spędzonymi z naszą drugą połówką. czy też po rozstaniu, wspominać ją/jego jak to było świetnie, ale ludzie przemijają, zmieniają się, popełniają błędy, czyż nie warto wybaczyć przyjacielowi który przypadkiem bądź specjalnie nas wkopał, dziewczynie która przyrzekała miłość do końca świata, a zdradziła, znajomym którzy chcieli dobrze, a wyszło niestety źle, czy rodzinie z którą pewnie często się kłócicie, ale i tak w końcu wybaczacie i jest jak dawniej.
Trzeba wybaczać, kochać i szanować, bo inaczej skończymy jak ludzie bez serca.
Tak więc jak dla mnie życie ma na prawdę sens, sensem życia jest cieszenie się każdym dniem, każdą chwilą, czy tą smutną czy szczęśliwą, ale najważniejsze w życiu jest to żeby Kochać.
Jednak, sens, każdy ma sens, tylko musimy go odnaleźć, ja odnalazłem i straciłem, ale znajdę mój prawdziwy sens życia i będę szedł w kierunku tego by było jak najlepiej.

Haku.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.akustukacze.pun.pl www.teampoland.pun.pl www.xiaolin.pun.pl www.wiedzmin11.pun.pl www.cs-proshow.pun.pl