Everything in our hands

Wszystko o wszystkim, tematy o tematach, Wszystko o tematach.


#1 2013-08-13 21:35:40

HakuVio

Administrator

Punktów :   

Miłość czy głupota?

Poznajesz dziewczynę/chłopaka, rozmawiasz, poznajesz, zakochujesz się, zaczynasz z nią/nim być, zakochujecie się jeszcze bardziej ale co dalej?
Czy to na prawdę miłość czy też głupota, jak można zakochać się a potem zakochiwać się jeszcze mocniej, jeżeli ktoś by mnie o to zapytał odpowiedział bym "BO MOGĘ!" lub "BO UMIEM!", a co wy byście odpowiedzieli?
Miłość dwóch osób, dwóch na prawdę kochających ludzi, jest w stanie zrobić dla siebie wszystko w takim momencie właśnie to można nazwać prawdziwą miłością, gdzie człowiek, już nie myśli o sobie ale o tej drugiej połówce, bo w tym momencie, związek przestaje być "sztuczny" czy na chwilę, zaangażowanie dwóch stron prowadzi do prawdziwego związku, stałego związku.
A głupota to całkowita odwrotność, życie, niby zaangażowany/a, niby kochający, ale biernie olewa, niby się przejmuje, ale minutę później już nie pamięta, to jest głupota w miłości.

Ja znów poczułem co to znaczy Kochać, tylko tym razem dam z siebie 100 razy więcej niż poprzednio, dam z Siebie tyle ile jeszcze nigdy nie dałem, a gdy kiedyś ktoś mnie zapyta, czemu tak mocno Kocham, odpowiem bez zawahania, "Bo umiem"

Enjoy

Pozdrowienia: Haku

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.f1-transmisjeonline.pun.pl www.possessedbydevilguild.pun.pl www.alamaloc.pun.pl www.peugeot207club.pun.pl www.obrona-przed-czarna-magia.pun.pl