Everything in our hands

Wszystko o wszystkim, tematy o tematach, Wszystko o tematach.


#1 2013-10-03 21:42:41

HakuVio

Administrator

Punktów :   

Papierosy

Kurwa, wchodzisz do pierdolonego lokalu chcesz wyluzować a tu co smród jebanych papierosów, i siedzisz w tym jebanym zamkniętym pomieszczeniu z odciętą wentylacją i kurwa wdychasz te pierdolone pierwiastki które nas powoli zabijają, no ja rozumiem można sobie zajarać ale kurwa zróbcie te zajebane pomieszczenia odosobnione z wentylacją gdzie nie będzie jebać tymi zajebanymi szlugami, po co prawda jednym to odpowiada ale większość myślę że nie lubi wdychać ciągle tego pierdolonego smrodu, ale chuj tam, jeszcze jak ktoś jara normalne fajki, ale roboty czy ruskie to już chuj, zgon na miejscu, 40 minut w kiblu nachylony nad muszlą klozetową rzygasz tym kurwa całym syfem po czym wychodzisz i znów musisz kurwa wrócić bo Cię mdli. No po prostu przejebane. Wiele jest lokali gdzie jest specjalnie wydzielone miejsca dla osób palących, nie przelatuje nawet odrobina tego zajebanego dymu, wszystko jest ładnie pięknie ślicznie.
Co prawda haha ja tam mam wyjebana z leksza bo lubię sobie usiąść i zajarać papieroska, ale bez przesady.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wol.pun.pl www.narut0f0rum.pun.pl www.ega.pun.pl www.wilczasforahg.pun.pl www.sjuliet.pun.pl