Everything in our hands

Wszystko o wszystkim, tematy o tematach, Wszystko o tematach.


#1 2013-09-23 13:42:46

HakuVio

Administrator

Punktów :   

Egoiści, Hipokryci, Frajerstwo.

Wczoraj tj. w Niedzielę 22 Września, Pewna osoba zainspirowała mnie do napisania tego wątku.
Egoiści, Hipokryci, Frajerstwo.
Ludzie są totalnymi idiotami, teoretycznie każdy jest poniekąd, egoistom, hipokrytą, frajerem, jednak w praktyce jest całkiem inaczej.
Nie każdy człowiek jest Egoistą ponieważ nie każdy człowiek myśli tylko o sobie, albo nie myśli o sobie gdy kogoś kocha, no to w tedy wiadomo, na moim przykładzie mogę powiedzieć iż jestem Egoistą jednak, gdy jestem przy niej w tedy ja się nie liczę i robię wszystko by ona był szczęśliwa, bo w końcu ją Kocham i staram się by było jej jak najlepiej, zaś gdy jestem przy kimś innym to wszystko działa inaczej, zaczynam głównie myśleć o sobie chyba że poznam osobę na prawdę fajną w tedy poświęcam więcej uwagi jej niż sobie żeby poznać ją jak najlepiej, ostatnio w sobotę a właściwie w niedzielę poznałem kilka wspaniałych osób głownie dziewczyn które były na tyle interesujące że sporą część czasu poświęciłem im na rozmowę i lepsze poznanie ^^ Tak więc egoizm to pojęcie względne które objawia się w odpowiednich sytuacjach oraz gdy zaistnieją ku temu warunki.
Hipokryzja ufff na szczęście mnie to nie dotyczy jednak siostry mojej dziewczyny zajebiście to dotyczy, niestety wiele kobiet to hipokrytki, około 80% hipokrytów to Kobiety, może to przez to że są tak cholernie niezdecydowane, no cóż ale hipokryta to hipokryta hymm przykład? "słyszałam że dajesz jej jarać bakę, nie chcę żebyś jej to dawał bo to jest chujowe, wiem bo sama jaram ale nie chcę by ona jarała" dwa dni później dowiaduję się od mojej dziewczyny że jarała bakę z siostrą WTF prawda? xD No to jest pojebane ale jeszcze lepszy przykład, jej siostra nie była za tym by ona ze mną była bo to 4 lata różnicy więc to nie ma sensu, znalazła jej chłopaka rok starszego ode mnie hahaha xD No takie przykłady chyba wystarczą, serdecznie pozdrawiam (HAHAHA) Angelike P. xD Hipokryzja w czystej postaci.  No ale nie miałem się tutaj naśmiewać z idiotek tylko rozwinąć temat Hipokryzji, no więc hipokrycie to bardzo dziwne osoby, zawsze szukają problemów, z małej igły dadzą radę zrobić gigantyczne widły, nie rozumieją innych osób, bo im zakazują wielu rzeczy a sami to robią, z takimi osobami lepiej nie dyskutować bo to jest bez sensu rozmowa. Tyle w temacie Hipokryzji.
Frajerstwo, bardzo łatwy temat, jak wiadomo słowo "Frajer"jest dość często używane w kręgach nastolatków (Niedorozwiniętych nastolatków) Dla nich zawsze wszyscy będę frajerami chociaż to faktycznie oni sami nimi są. hymm jak by to powiedzieć, każdy człowiek pracuje na rachunek i "Tylko bóg może mnie osądzić" jak to mówię te wszystkie dresy, kibole i tego typu ludzie, chodź w kościele się nie pokazują, chodź nic o kościele nie wiedzą, więc równie dobrze bóg mógł by ich nazwać frajerami.  Jest wiele przypadków tzw. "Frajerstwa" Ale zadajmy sobie pytanie, kto jest większym frajerem, osoba która jest grzeczna i kulturalna czy może typowy cwaniak który w grupie kozaczy a jak jest sam jest szmatką? Jak dla mnie ten drugi, ludzie po prostu zaczynają mylić pojęcia, dobrych uważają za gorszych a złych za lepszych, co jest za przeproszeniem "POJEBANE".

Tak więc wypowiedziałem się na te 3 tematy ocena tego wątku należy do was.

Enjoy

Pozdrawiam Haku.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narut0f0rum.pun.pl www.xenoxmt2.pun.pl www.sjuliet.pun.pl www.ega.pun.pl www.wol.pun.pl