Everything in our hands

Wszystko o wszystkim, tematy o tematach, Wszystko o tematach.


#1 2013-08-15 04:07:42

HakuVio

Administrator

Punktów :   

Efekt Motyla

Efekt Motyla, teoria chaosu która polega na światach alternatywnych, które sami kreujemy poprzez małe zmiany, przez wspomnienia, pamiętniki, filmy z naszej przeszłości możemy przez zmianę jednego wydarzenie w przeszłości, zmienić naszą przyszłość, któż wie jak by wyglądało nasze życie gdybyśmy np. inaczej się uczyli czy nie opuścili byśmy znajomych lub zakochiwali się w innych osobach. Tego się nie dowiemy jednak względem "Efektu Motyla" wszystko jest możliwa, jeżeli moglibyście się cofnąć do innego czasu, momentu i mogli byście zmienić jedno wydarzenie co byście wybrali? Ja już wiem. Czy gdybyście mieli możliwość podróżowania po alternatywnych światach w jakim chcieli byście wylądować, jaki by was zadowolił?

Gdybyście się mogli cofnąć w czasie by zmienić przeszłość na korzyść teraźniejszości, co byście wybrali jakie 3 momenty swojego życia byście zmienili?

Moje to:
1. Powstrzymanie rodziców przed założeniem pewnego interesu.
2. Starał bym się w szkole
3. 24 Lipca 2013 roku bym nie zasnął

Każda akcja skutkuje reakcją, wszystko jest na wciągnięcie ręki.

"Ponoć taki drobiazg jak trzepot skrzydeł motyla, może spowodować tajfun na drugiej półkuli."
                                                                                                                          - "Teoria Chaosu"

Odsyłacz do genialnego filmu Efekt Motyla który opisuje to zjawisko które opisałem:
Efekt Motyla

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narut0f0rum.pun.pl www.ega.pun.pl www.wol.pun.pl www.sjuliet.pun.pl www.xenoxmt2.pun.pl