Everything in our hands

Wszystko o wszystkim, tematy o tematach, Wszystko o tematach.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

  • Index
  •  » Ogólne
  •  » Mała konwersacja z gościem specjalnym. Martyną ;) Kobiety, a faceci

#1 2013-08-14 17:15:07

HakuVio

Administrator

Punktów :   

Mała konwersacja z gościem specjalnym. Martyną ;) Kobiety, a faceci

Kobieta a mężczyzna.
Co tak na prawdę o sobie wiemy? Wydaje mi się że nic, po prostu jesteśmy i tyle.
Czego oczekujemy w związku dziś w pisaniu tego artu pomoże mi Martynka.
Czego może pragnąć od Kobiety prawdziwy facet? Proste, oczekujemy zaufanią i miłości której tak bardzo pragniemy, choć nie wielu umie się do tego przyznać, właśnie tego chcemy. Czy tak łatwo jest zrozumieć faceta? Spytała Martyna.
Oczywiście, nasze wymagania względem Kobiet są na prawdę małe, a jeżeli Kochamy Najmocniej na świecie, to nasze prywatne zachcianki schodzą na dalszy plan, bo chcemy uszczęśliwiać nasze damy.
A co zrobić gdy nasz facet jest cholernym zazdrośnikiem jak Ty?
Haha no cóż Kobiety różnie to odbierają, jedne uważają to za brak zaufania, jednak w moim przypadku to coś innego, to raczej jest obawa przed utratą tej osoby oznaka miłości, nie mogę się wypowiedzieć w imieniu wszystkich ale tak właśnie jest w moim.
Dlaczego faceci nas ranią?
Nie umiem Ci odpowiedzieć na to pytanie, ja staram sie nie ranić Kobiet które Kocham, czasami wychodzi tak że ranimy nie wiedząc o tym, idziemy do naszej ukochanej aż nagle bum coś zrobiliśmy nie tak nawet o Tym nie wiedząc.
No cóż jeżeli chcesz to może osoby które to będą czytać odpowiedzą na te same pytania.

A czego wy oczekujecie od nas, jakie są wasze wymagania?
Zaufanią i miłości tak jak wy jednak my oczekujemy jeszcze szacunku, starania się, okazywania tego jak nas kochacie. A co do wymagań, to już inna bajka, jedne wolą przystojniaków, inne koksów a inne porządnych facetów, nie możemy opisać tego bo raz możemy wybrać jeden typ a nastepnym razem całkowicie inny.
Czy wam zależy na związku?
Oczywiście! Jesteśmy kobietami więc to jest chyba oczywiste.
Więc czemu nas tak cholernie ranicie? Czemu nie doceniacie facetów którzy umieją na prawdę Kochać?
Powiem to tak tu nie chodzi o to że niedoceniamy, po prostu czasem się gubimy w tym wszystkim tak samo jak Ty czy Ja mamy prawo się pomylić, jednak gdy dotrze do nas co straciłyśmy zazwyczaj jest już za późno, nie chcę się tak wypowiadać ale czasami jesteśmy dziwne.
Haha tak, "czasami"

no cóż taki artykuł powinien wystarczyć.
Osobiście nie mam więcej pytań.
Dziękujemy za przeczytanie i czekamy na treściwe odpowiedzi.

Pozdrawiają: Martynka i Haku

Offline

  • Index
  •  » Ogólne
  •  » Mała konwersacja z gościem specjalnym. Martyną ;) Kobiety, a faceci

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wol.pun.pl www.ega.pun.pl www.wilczasforahg.pun.pl www.sjuliet.pun.pl www.xenoxmt2.pun.pl