Everything in our hands

Wszystko o wszystkim, tematy o tematach, Wszystko o tematach.


#1 2013-08-09 12:42:34

HakuVio

Administrator

Punktów :   

Kobieta, kicia czy żmija?

Kobietyy ^^
ahh te Kobiety, zawracają nam w głowie, Kochamy je jak nikt inny chodź czasem nas ranią my im wybaczamy dlaczego? Bo taka jest nasza rola wybaczać kobiecie którą się na prawdę kocha, lecz czy to ma sens jeżeli wybaczamy raz drugi trzeci czwarty? I tu się nasuwa pytanie, cholera czy moja dziewczyna kocica czy zwykła żmija?
No cóż musimy zwrócić na to uwagę że jak dla mnie mógł bym większość kobiet nazwać żmijami chodź są i słodkie kocice, jak rozróżnić kocicę od żmij? Bardzo prosto wybaczyliśmy raz drugi trzeci, a ona ciągle powtarza te same błędy albo po prostu nie ma poprawy w jej zachowaniu i nadal szpanuje, zgrywa księżniczkę i myśli że jej wszystko wolno to są główne cechy żmij zaś tzw. kocice no cóż popełniają błędy bo to jest w końcu ludzkie, ale zazwyczaj takie kobiety, starają już się ich nie popełniać, widać poprawę w ich zachowaniu po jednej poważnej rozmowie przy tym "chamskim" typie dziewczyn jedna a nawet 100 rozmów nie wystarcza bo dla takich facet to tylko nic nie znacząca zabawka która się znudzi i poleci na śmietnik w przenośni oczywiście, chociaż czasami faceci faktycznie schodzili na psy przez kobiety, tracili wszystko. Typa żmija to okropna kobieta ahh gdyby były tylko te słodkie kicie które tak uwielbiamy, to życie by wyglądało inaczej, osobiście znałem kiedyś bardzo słodką kicię, jednak podejrzewałem że coś jest nie tak bo wcale nie przejmowała się tym co mówię, wręcz mnie nie słuchała, a gdy ja się zamyśliłem to napierdalała fochy haha xD nno ale cóż kochałem ja i kocham dalej ale to typowa NEGATYWNA miłość o której już wspominałem w jednym z moich postów, gdzie jedna strona się stara a druga ma to w dupie, byłem zwykłą zabawką a żeby nie powiedzieć o niej że była suką to po prostu użyję po raz kolejny zwrotu "ŻMIJA"

Kobiety to bardzo Ciężka sprawa, wszyscy by chcieli zrozumieć ale nikt nie umie, gdyby napisano książkę o zachowaniach kobiet to na następny dzień by trzeba było pisać na nowo, bo by nagle cały tekst był bezwartościowy bo by podważała każde zdanie które dnia poprzedniego sama cytowała.
Kobiet nie da się zrozumieć:
"Możesz próbować, ale nigdy Ci się nie uda"
Taka prawda.

Mam nadzieję że każdy znajdzie swoją inteligentną i piękną kicię, i że każdy z was kopnie tą głupią żmiję w dupę za nim będzie za późno.
Ja swoją Kicię już znalazłem, a żmiję już "pochowałem" haha xD
Powodzenia Żyjmy dniem dzisiejszym, a jutro zostawmy losowi

Pozdrawiam Haku ^^

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ega.pun.pl www.wilczasforahg.pun.pl www.wol.pun.pl www.narut0f0rum.pun.pl www.xenoxmt2.pun.pl