Everything in our hands

Wszystko o wszystkim, tematy o tematach, Wszystko o tematach.


#1 2013-08-09 11:10:19

HakuVio

Administrator

Punktów :   

Tęsknota w związku.

Tęsknota w związku jest okropna, osoby wyjeżdżają na wakacje, do rodziny, na weekend, czy nawet jedna noc rozłąki gdy musimy się rozstać na te kilka godzin, jest cholernym cierpieniem i napawa smutkiem.
Jednak gdy znów nadchodzi moment spotkania, Nagle odżywamy i znów cieszymy się życiem, świetny moment dnia, nawet minuta spotkania dziennie jest świetna, tęsknota za ukochaną jest na prawdę udrękom chyba wszystkich osób w związku, Ale potem to wszystko, ta cała tęsknota może doprowadzić do pewnych kroków które zaważą na reszcie naszego życia.

M- Kochanie ja już nie chcę za Tobą tęsknić, to dla mnie zbyt wiele
K- Wiem Skarbie mnie też to bardzo boli że musimy się rozstawać.
M- Dziś wiele nad tym myślałem i chyba wiem jak chcę temu zapobiec
K- To znaczy? Powiedz mi!!
M- Może to już czas zamieszkać razem i ..
K- i?
M- Czy chciała byś zostać moją żoną?


resztę sobie dopowiedzcie tęsknota w związku niekoniecznie musi być minusem wręcz przeciwnie lecz to zależy tylko od tego czy obie strony się ogromnie kochają.
tak więc gdy tęsknicie za swoją kobietą czy a swoim facetem pamiętajcie że ta tęsknota nie musi być minusem ale może doprowadzić do takiej sytuacji jaką zaprezentowałem wyżej, tylko miejcie na uwadze to że tęsknota nie zawsze musi się dobrze kończyć, czasami może prowadzić do problemów, miejcie to na uwadze.

Pozdrawiam Haku

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.teampoland.pun.pl www.wiedzmin11.pun.pl www.xiaolin.pun.pl www.cyber-shot.pun.pl www.akustukacze.pun.pl