Everything in our hands

Wszystko o wszystkim, tematy o tematach, Wszystko o tematach.


#1 2013-08-09 10:48:28

HakuVio

Administrator

Punktów :   

D±browa Górnicza

Miejsce idealne na wyskok z drug± połówk±, genialna plaża, ¶wietna atmosfera, genialni ludzie, nawet jeżeli nie masz swojej drugiej połówki to tam j± możesz znaleĽć ( Zaufaj mi wiem co mówię :X )
Pogoria 3 niestety byłem tylko na tym jeziorze, jednak jest tam bardzo genialnie, możemy wypożyczać rowery i po tzw. Deptaku, można biegać, jeĽdzić na rolkach czy rowerach do wypożyczenia s± również rowerki wodne, kajaki i gokarty (te takie rowerki chyba ogarniacie). Wschody i zachody słońca s± nieziemskie, nie żałuję że tam pojechałem, poznałem bardzo mił± grupę osób zarówno chłopaków jak i dziewczyn ( Dziewczyn^^) słodko było.
Lody, restauracji, fastfoody, alkohol wszystko, wręcz genialne miejsce, polecam wyjazd pod namioty, ogarn±ć kilka namiotów grupę znajomych i wyjechać na weekend albo tydzień czy dłużej, na prawdę genialnie, za niedługo znów się tam wybiorę, nie tyle już dla samego "o¶rodka" ale bardziej dla osób które tam poznałem ^^

Serdecznie Polecam: DˇBROWA GÓRNICZA

Pozdrawiam Haku

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ega.pun.pl www.narut0f0rum.pun.pl www.sjuliet.pun.pl www.wilczasforahg.pun.pl www.xenoxmt2.pun.pl